O nas

CDP Centrum Dystrybucji Palet Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży paletowej działająca na terenie całej Polski, skoncentrowana głównie na sprzedaży palet używanych. Palety przechowywane są w magazynach otwartych, zadaszonych co chroni je przed zamoknięciem, zgniciem, pleśnieniem i spróchnieniem.

Nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Jako, że współpracujemy z wieloma producentami palet EUR/EPAL/UIC, przemysłowych, jednorazowych, nietypowych, nadstawek paletowych, skrzyniopalet, istnieje możliwość wyprodukowania towaru specjalnie na potrzeby Klienta. Posiadamy pełną kontrolę nad procesem produkcji oraz dokładamy wszelkich starań, aby przekładało się to na uznanie i zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli nie mają Państwo własnego transportu, możemy dostarczyć nasz towar pod wskazany przez Państwa adres.

Chcąc spełniać oczekiwania Klientów stale wyznaczamy sobie nowe cele i zadania. Zapewniamy wysoką jakość dostarczanych towarów, terminowość dostaw, dogodne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.

W swojej stałej ofercie posiadamy również pojemniki 1000 litrów mauzer oraz skrzynki na mięso E2. Świadczymy usługi naprawcze palet przemysłowych, jednorazowych, nietypowych. Zajmujemy się wynajmem palet, odbiorem oraz odkupem: palet uszkodzonych, palet nadających się do ponownego użycia i złomu paletowego. Ponadto wykonujemy meble z palet pod indywidualne zamówienie Klienta.

wróć

CDP Centrum Dystrybucji Palet Sp. z o.o., ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno

skontaktuj się z nami